دوربین مدار بسته

شرکت روماک الکترونیک® مجری  نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته 

جهت مشاوره رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید یا از طریق فرم پایین صفحه اطلاعات خود را بنویسید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

امروزه دوربین های مدار بسته جهت امور مانیتورینگ در همه جا استفاده می شود. از یک ماشین سواری یا یک اتوبوس گرفته تا   بانک ها و بنادر و فرودگاه ها، این سامانه منظم، باعث افزایش امنیت در همه امور شده است.

ولی برای شما دوربین مدار بسته چه کاربرد هایی دارد؟
در منزل چرا؟ افراد سالخورده دارید، نگران کودک خود هستید، جای پارکینگ ندارید و از گذاشتن ماشین بیرون از منزل هراس دارید، دوست دارید از محل کار، منزل خود را مشاهده کنید. بله این ها مواردی از استفاده های دوربین در منزل می باشد. هم چنین پیشنهاد می شود دوربین ها را درون منزل خود استفاده نکنید و یا در صورت استفاده، آن را به اینترنت متصل ننمایید.
در محل کار چرا؟ انبار دارید یا مشتریانی دارید که به صورت اقساط یا نسیه از شما جنس می گیرند و شما معمولا فراموش می کنید، مایل به نظارت کارمندان از منزل هستید و هزاران موارد دیگر که کارایی شما را به حداکثر می رساند.
درست است که دوربین مدار بسته در ابتدای کار هزینه ای برای شما دارد، ولی شاید تعجب نمایید که بعد از مدتی خیلی کوتاه تمام این هزینه ها را چندین برابر جبران می کند. ولی چگونه؟ با بالا بردن کارایی کارمندان، جلوگیری از به سرقت رفتن اجناس و ….

دوربین مداربسته ساری ساری قایمشهر نکا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *